Drukuj

O centrum

Centrum Handlowe Zielony Targówek mieści się na warszawskim Targówku przy ul. Głębockiej 13, w pobliżu Centrum Handlowego Atrium Targówek. To park handlowy, który działa od 2007 roku, a w ostatnim czasie przeszedł gruntowny remont, by klienci jeszcze przyjemniej spędzali czas na zakupach.

Bezpieczny plac zabaw dla dzieci na naszym terenie to jedyne w okolicy takie miejsce, w którym dzieci mogą pobawić się a rodzice spokojnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Całodobowy fitness club marki Cityfit otwarty 24 h na dobę to najnowocześniejszy fitness z najlepszym sprzętem. Dzięki elastycznym godzinom otwarcia klienci mają możliwość ćwiczyć o każdej porze dnia i nocy – nie muszą dopasowywać się do ograniczeń czasowych.

Nazwa Zielony Targówek oznacza bliskość natury i zastosowanie zasad zrównoważonego rozwoju w działalności operacyjnej obiektu. Naszą misją jest stałe uświadamianie naszych klientów w aspekcie rozsądnego gospodarowania zasobami natury. Realizujemy projekty edukacyjne w tym temacie dla dzieci z pobliskich szkół i przedszkoli. Na naszym terenie można zostawić zużyty sprzęt elektroniczny, makulaturę.

Sklepy działające na terenie parku handlowego to mix znanych sieci handlowych. Znajdą Państwo tu:

Zielony Park Handlowy Targówek to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Zakupy w naszym centrum robi się szybko i konkretnie, ale w przyjemnym otoczeniu zielonych drzew i krzewów.

Jesteśmy otwarci w godzinach:

Galeria